flagi Logo Contract Consulting

Contract Consulting
kompleksowa obsługa konsultingowa

Contract Consulting » O nas

O nas

Firma Konsultingowa Contract Consulting Sp. z o.o. działa na rynku od 1990 r. i jest jedną z pierwszych polskich profesjonalnych firm konsultingowych. Dotychczas naszymi klientami było kilkaset podmiotów gospodarczych, a także instytucje państwowe i samorządy.
Jesteśmy prywatnym podmiotem, ze 100% udziałem kapitału polskiego, posiadającą kilkunastoletnie doświadczenie na rynku doradztwa biznesowego. Siedziba Firmy znajduje się w Krakowie, a zasięgiem działania obejmujemy cały kraj.

Naszą misją jest kompleksowa obsługa konsultingowa osób prawnych i fizycznych na najwyższym poziomie jakości.

Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb i wyprzedzanie oczekiwań Klienta. Nasze opracowania są sporządzane z największą rzetelnością, w celu zapewnienia najwyższej jakości oraz wskazania potencjalnych możliwości rozwoju działalności Klienta.

Oferujemy szeroką gamę usług doradczych z dziedziny konsultingu ekonomicznego, finansowego, doradztwa strategicznego, tworzenia i wdrażania systemów związanych z szeroko rozumianym zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Firma zatrudnia pracowników wybranych z myślą o zapewnieniu wszechstronnej i profesjonalnej obsługi Klienta. Zespół Contract Consulting to ludzie różnych specjalności i zainteresowań, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Jesteśmy otwarci na wymagania i potrzeby naszych klientów. Gwarantujemy najwyższy, profesjonalny poziom oraz terminowość wykonania naszych usług. Od wielu lat aktywnie uczestniczymy w przemianach gospodarczych zachodzących w Polsce. Mamy zaszczyt doradzać liderom kluczowych sektorów gospodarki, prężnie rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom, także instytucjom państwowym oraz jednostkom samorządowym.

Charakteryzuje nas profesjonalizm usług, zindywidualizowane podejście do problemów naszych Klientów, doświadczenie zdobyte podczas wielu lat praktyki oraz kompleksowość obsługi możliwa dzięki współpracy z najwyższej klasy ekspertami oraz renomowanymi firmami reprezentującymi wszelkie sfery działalności.

Referencje
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
Contract Consulting Sp. z o.o. 31-521 Kraków,   ul. Rakowicka 30/2
NIP: 676-005-49-73;   KRS: 0000305136
tel. 502 627 687   
e-mail: biuro@contract-consulting.pl
Nasi klienci
nasi klienci

Kontakt

Contract Consulting sp. z o.o.
31-521 Kraków, ul. Rakowicka 30/2

tel. 502 627 687
e-mail: biuro@contract-consulting.pl
© Contract Consulting 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Webdesign © Netius 2011